Дайджест 15 серпня: наслідки дешевого газу для Ахметовата та ціна за енергію для великих промкомпаній

Головні новини 15-го серпня.

Про наслідки дешевого газу для Ахметовата. Продаж природного газу «ДТЕК Схід Енерго» за ціною на 40% нижче, ніж діюча ціна на газ для населення, буде коштувати бюджету України до 300 мільйонів гривень щомісяця.

Про ціну за енергію для великих промкомпаній. Кабінет Міністрів України ухвалив рішення поширити дію спеціальних публічних зобов’язань (ПСО — державне регулювання цін на електроенергію) на великі промислові компанії. За рішення проголосували за скороченою процедурою.

Про затримання Юрія Гримчака. Співробітники Служби безпеки України спільно з детективами НАБУ затримали Юрія Гримчака за підозрою у вимаганні хабара. Високопосадовець спільно з помічником вимагали 1,1 мільйона доларів від підприємця за нібито сприяння у прийнятті рішень особами, уповноваженими на виконання функцій держави.

Про інфляцію. До жовтня в Україні спостерігатиметься низька інфляція, однак потім темпи зростання цін прискоряться. Такі прогнози дав Нацбанк.

Про нові ДБН. Мінрегіон пропонує нові будівельні норми для пологових будинків. Всі лікарняні палати проектуватимуть лише на одну маму (вагітну) з новонародженою дитиною.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі