Дайджест 16 липня: екс-приватівець боротиметься з корупцією – військові отримають допомогу з Японії

Нивини 16-го липня.

Колишній ІТ-директор “ПРИВАТБАНКУ” боротиметься з корупцією. Співзасновник Monobank Дмитро Дубілет заявив, що його запросили взяти участь у кількох проектах боротьби з корупцією в Україні.

Україна отримає 1,2 млн євро фіндопомоги з Японії та Німеччини. На ці кошти укрїнські військові медики придбають рентгенапарати, а також комп’ютерні і магнітно-резонансові томографи.

НАЗК виявило порушення у фінансових звітах 53 політичних партій.  Серед них: «Блок Петра Порошенка «Солідарність», «Народний фронт», «Опозиційний блок», «Об’єднання «Самопоміч»,  «Радикальна партія Олега Ляшка»,  «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», а також «Опозиційна платформа – За життя», представники якої входять до складу парламентської фракції «Опозиційний блок» у Верховній Раді України VIII  скликання.

Інфляція залишається вищою від прогнозу Нацбанку. «У червні 2019 року споживча інфляція в річному вимірі сповільнилася до 9% з 9,6% в травні. У місячному вимірі ціни знизилися на 0,5%. Фактичний показник інфляції залишився вище прогнозу, опублікованого в “інфляційну звіті” в квітні», – йдеться в повідомленні НБУ.

Екологічні порушники відшкодували понад 7,5 млн грн до держбюджету України. Серед найбільш поширених порушень природоохоронного законодавства виявили такі: порушення правил ведення первинного обліку кількості вод; самовільний забір підземних прісних вод; викид забруднюючих речовин в атмосферне повітря без дозволу спеціально уповноваженого органу виконавчої влади тощо.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі