Дайджест 16 серпня: Луганській ТЕС не продаватимуть газ за зниженою ціною та чому міста не отримали кошти

Головні новини 16-го серпня.

Про продаж газу Луганській ТЕС. Кабінет Міністрів ініціює ухвалення рішення про забезпечення суб’єктів генерації Луганщини енергоносіями без застосування регульованої спеціальної ціни та прискорення робіт з будівництва альтернативних ліній енергопостачання в регіон. Під час наради прийнято рішення про забезпечення суб’єктів генерації енергоносіями без застосування регульованої спеціальної ціни.

Чому міста не отримали кошти. Офіс президента заблокував фінансування місцевих бюджетів на соціально-економічний розвиток, щоб не допустити неефективного використання бюджетних коштів у межах проектів, що несуть корупційні ризики.

В Укренерго знизили тариф. НКРЕКП на засіданні 15 серпня схвалила проект постанови про зниження тарифу вдвічі на послуги з передачі електроенергії «Укренерго».

ЄІБ знову дасть кошти Україні. Кабмін схвалив проект листа уряду до Європейського інвестиційного банку про надання 250 млн доларів до сфери дії Рамкової угоди між Україною та ЄІБ.

Укрзалізниця про безпідставне занепокоєння щодо вивезення зерна. Укрзалізниця запевнила, що заяви зернової асоціації щодо занепокоєння ситуацією з перевезенням врожаю – безпідставні. Адже у минулому році Укрзалізниця довела, що може впоратися з перевезенням врожаю зернових. Тоді проблема була лише з чергами в портах та неефективною роботою стивідорів.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі