Дайджест 19 серпня: борг перед РФ та посімейне декларування доходів.

Головні новини 19 серпня.

Російський Мінфін заявив, що Україна винна РФ 3 млдр дол. за єврооблігаціямиУ російському Мінфіні вважають, що Україна винна їм  3,075 млрд дол за єврооблігаціями, які були випущені урядом Віктора Януковича і придбані Фондом національного добробуту РФ у грудні 2013 року. Україна відмовилася виплачувати купон за цими облігаціями у грудні 2015 року.

93% акцій “Укртелекому” арештовано за борги перед Ощадбанком. Виконавча служба заарештувала 93% акції “Укртелекому” за борги власника акційного пакету ТОВ «ЕСУ» перед Ощадбанком.

Українці сплачуватимуть податок за всю сім’ю – “Слуга Народу”. Партія “Слуга Народу” планує запровадити посімейне декларування доходів. Його можуть запустити після податкової амністії і добровільного декларування.

Україна вже закачала до підземних сховищ 17 млрд кубоментрів газу.  З 4 квітня до 17 серпня 2019 року Україна закачала до підземних сховищ 8,4 мільярдів кубометрів природного газу. Для забезпечення осінньо-зимового сезону в ПСГ повинно бути 20 млрд кубометрів газу.

“Укрзалізниця” запустить 4 додаткових потяги до Дня Незалежності. З розкладом можна ознайомитись на сайті УЗ.

 

 

категорії
Суспільство

Публікації по темі