Дайджест 2 серпня: санкції США не зупинять “Північний потік-2” – іноземці наповнюють українські газосховища

Новини 2 серпня.

Росія добудує “Північний потік-2” навіть попри санкції США. Дочірня компанія Газпрому Nord Stream 2 AG заявила, що підрядники добудують російський морський газопровід в обхід України навіть, якщо США запровадить проти них санкції.

Іноземні компанії закачали до українських підземних сховищ 1,4 млрд кубометрів газу НАК “Нафтогаз України” очікує від російського “Газпрому” офіційної відповіді на пропозицію Єврокомісії щодо транзитного контракту.

Укрзалізниця залучить СБУ та НАБУ до процесу закупівлі дизельного пального. АТ “Укрзалізниця” залучить до процесу закупівлі дизельного пального СБУ та НАБУ як спостерігачів. Рішення вимушене, бо АМКУ блокує всі закупівлі компанії.

До кінця року Україна повинна виплатити 67,3 млрд грн зовнішнього боргу. У другому півріччі 2019-го Україні необхідно сплатити 67,3 млрд гривень, або 2,65 млрд дол. (за курсом Національного банку на 2 серпня) за зовнішніми боргами.

90% українського ринку орендного житла у “тіні”. Наразі Міністерство регіонального розвитку розробляє законопроект, який зможе впровадити дієвий ринок орендного житла в Україні та визначити чіткі механізми для взаємодії всіх його учасників — як орендарів, так і для орендодавців.

У “Слузі народу” обіцяють сформувати бюджет-2020 ще восени. “Слуга народу” планує прийняти держбюджет-2020 вже у жовтні-листопаді. До грудня затягувати не хочуть.

категорії
Суспільство

Публікації по темі