Дайджест 21 жовтня: про Кодекс з процедур банкрутства та спрощені умови для отримання субсидій

Головні новини 21-го жовтня.

Про Кодекс з процедур банкрутства. З 21 жовтня 2019 року вводиться в дію Кодекс України з процедур банкрутства, який набрав чинності 21 квітня 2019 року.

Про спрощені умови для отримання субсидій. Кабінет Міністрів України ухвалив внесену Міністерством соціальної політики постанову щодо спрощення умов призначення житлових субсидій окремим категоріям населення. Постанова стосується: дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ); військовослужбовців; громадян, старших 60 років, що перебувають у шлюбі та мешкають у сільській місцевості.

Державна програма для розвитку Карпатського регіону. Кабінет Міністрів України затвердив Державну програму розвитку регіону українських Карпат на 2020-2022 рік. Програма спрямована на покращення соціального  та економічного розвитку українських Карпат, підвищення транспортної доступності окремих гірських територій та включає широке коло питань.

Про аналіз показників виконання розпису державного бюджету. Аналіз показників виконання розпису державного бюджету у 2019 рік надалі свідчить про те, що деякі негативні для бюджетних доходів тенденції залишились незмінними.

Про порушення у звітах політпартій. Національне агентство з питань запобігання корупції завершило аналіз звітів політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за ІІ квартал 2019 року.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі