Дайджест 26 липня: угода про “відкрите небо” з ЄС та новий кредит на 250 млн євро

Новини 26 липня.

ЄС підпише “відкрите небо” з Україною після Brexit. Україна та ЄС можуть підписати угоду про спільний авіаційний простір до кінця року, якщо Велика Британія вийде з блоку у жовтні. Підписання договору було заблоковано через суперечку Іспанії та Британії щодо статусу Гібралтару.

Уряд планує залучити 250 млн євро кредитів від Cargill. Кабінет Міністрів доручив Мінфіну залучити кредити компанії Cargill Financial Services International: 100 мільйонів євро на два роки під 5,15% річних та 150 мільйонів євро на п’ять років під 6,25% річних.

НКРЕКП оштрафувала два облгази Фірташа. Національна комісія з регулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) оштрафувала “Київоблгаз” і “Криворіжгаз” за те, що вони не допустили регулятора до планової перевірки.

ЄС виділить 2 млрд євро на розвиток технологій в Україні. Європейська рада інновацій (EIC) готова надати гранти на реалізацію інноваційних ідей вченим, підприємцям та невеликим компаніям.

МОЗ заборонить підприємствам тестувати косметику на тваринах. Вимоги до косметологічного виробництва України мають бути такими ж, як і на європейському ринку: список заборонених інгредієнтів повинен бути втричі більшим, продукцію не можна випробовувати на тваринах.

 

категорії
Суспільство

Публікації по темі