Дайджест 29 липня: як не допустити хабарників на держслужбу та пережити зиму без транзиту

Новини 29 липня.

Український реєстр корупціонерів закрили. Мін’юст перестав публікувати реєстр корупціонерів. НАЗК працює над новим сайтом, однак дані реєстру поки що не відкриті – їх не можна обробити автоматично. Майже 24 тисячі хабарників потенційно зможуть повернутися на держслужбу.

Уряд готовий до зупинки транзиту російського газу. Україна закачує максимальні обсяги газу в сховища, щоб пережити зиму після того, як РФ зупинить транзит. Європейські компанії мають інтерес до своп-угод: закачати газ в українські газосховища, умовно його продати і через рік викупити назад.

У серпні поліція отримає право штрафувати водіїв з “єврономерами”. З 22 серпня набудуть чинності нові правила для єврономерів. Штраф за водіння євробляхи – 8 500 грн. Через рік за повторне порушення доведеться заплатити 17 000 грн.

Проти автозаводу Жеваго відкрили кримінальну справу за борги перед Міноборони. Нацполіція Полтавщини проводить досудове розслідування щодо ухиляння ПАТ “АвтоКрАЗ” від сплати штрафу на суму 6,69 млн грн на користь Міноборони. Завод невчасно виконав оборонне замовлення.

Українці матимуть по дві пенсії. “Слуга народу” планує допрацьовувати пенсійну реформу та запустити ще одну систему виплати пенсій.

Зміни до Трудового кодексу: обід у будь-який час та працевлаштовані фрілансери. Міністерство соцполітики планує внести нові корективи до Трудового кодексу. Вони набудуть чинності з 1 січня 2020 р.

 

 

 

категорії
Суспільство

Публікації по темі