Дайджест 29 серпня: відставка Гройсмана та мільярдні втрати держбюджету

Головні новини 29-го серпня.

Відставка Гройсмана. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман записав відеозвернення, де повідомив про свою відставку.

Про втрати держбюджету. Через відхилення офіційного курсу гривні від закладеного на 2019 рік невиконання плану доходів державного бюджету становить 9,2 мільярди гривень.

Правила фінмоніторингу тепер лояльніші. Банки і фінансові компанії отримали додаткові можливості для обстоювання власної позиції при перевірках з питань фінансового моніторингу. Регулятор вніс зміни до Положення, яке передбачає порядок проведення перевірок банків з питань фінансового моніторингу.

Нове маркування продуктів. Закон «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів», набув чинності 6 серпня. Він зобов’язує виробників використовувати нове маркування, яке полегшує споживачеві вибір та інформує його про всі особливості виробництва, зберігання і використання конкретного продукту. За зазначення неповної або недостовірної інформації вводяться штрафи.

ОТГ цього року отримають субвенцію на спортивні проекти. Майже 40 млн грн субвенції із державного бюджету отримають об’єднані територіальні громади у 2019 році на спортивні проекти.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі

Новини