Дайджест 30 липня: указ щодо розвитку е-послуг та хто має право на пільгову пенсію

Новини 30 липня.

Зростаютають борги із заробітніх плат На 1 липня загальна сума заборгованості  з виплати заробітної плати становила 2 857,812 млн грн, або 105,1% порівняно з 1 червня 2019 р.-повідомляє Держстат України.

Президент підписав указ щодо розвитку е-послуг  Володимир Зеленський підписав указ щодо поліпшення доступу фізичних та юридичних осіб до електронних послуг, що спрямований на упорядкування та забезпечення прозорості роботи державних реєстрів, розвиток сучасних засобів електронної ідентифікації та запровадження пріоритетних для громадян і бізнесу електронних державних послуг.

АТП зацікавлена у розвитку цифрової економіки в Україні Радник Президента України Михайло Федоров провів зустріч з представниками Американської торговельної палати в Україні, під час якої представив цифровий план дій.

Львівську область поділять на 5 районів Віце-прем’єр і міністр регіонального розвитку та будівництва Геннадій Зубко презентував нову модель адміністративно- територіального устрою України. Пропонується утворити на Львівщині п’ять районів (замість нинішніх 20).

Добірка категорій населення, хто має право на пільгову пенсію В Україні пенсійний вік прив’язаний до стажу, і з кожним наступним роком вимоги до кількості необхідного страхового стажу для пенсії зростатимуть. Але є категорії громадян, які мають право на пільгову пенсію.

У червні до банків, що ліквідуються,надійшло понад 700 мільйонів.  Загальна сума задоволених за весь час вимог кредиторів неплатоспроможних банків станом на 1 липня 2019 становить 39 038,06 млн грн, з яких 9 770,05 млн грн виплачено забезпеченим кредиторам (8 807,30 млн грн – НБУ).

категорії
Суспільство

Публікації по темі