Дайджест 30 вересня: відновлення Податкової поліції та відмова зниження ціни на електроенергію

Головні новини 30-го вересня.

Про відновлення Податкової поліції. Кабінет міністрів відновив повноваження Податкової поліції Державної фіскальної служби до утворення нового органу. Податкова поліція в ДПС буде здійснювати свої функції тимчасово — до утворення Бюро фінансових розслідувань, яке стане новим органом з розслідування фінансових злочинів.

Про відмову знижувати ціну на електроенергію. Сьогодні НКРЕКП не зважила на економічні чинники та не створила умови для отримання споживачами справедливої ціни за електроенергію.

Про програму дій Уряду. Кабінет Міністрів ухвалив пакет проектів законів для впорядкування діяльності з видобутку бурштину, щодо азартних ігор, а також здійснив низку кадрових призначень.

Про підвищення кредитного рейтингу України. Кредитне рейтингове агентство Standard & Poor’s підвищило довгостроковий суверенний кредитний рейтинг України в іноземній та національній валютах до рівня «В» з «В-».

Bloomberg для розміщення ОВДП. Міністерство фінансів України та Національний банк України застосовуватимуть платформу Bloomberg для проведення аукціонів з розміщення ОВДП.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі