Дайджест 9 грудня: нова співпраця з МВФ та запуск Нової митниці

Головні новини 9-го грудня.

Нова співпраця з МВФ. Україна та Міжнародний валютний фонд домовились про нову програму співпраці обсягом 5,5 мільярди дол. на 3 роки.

Запуск Нової митниці. Сьогодні о 00:00 офіційно розпочала роботу Нова митниця. Це ще тільки початок побудови нового держоргану, який буде справді працювати для платників податків.

Запуск платформи для бізнесу. Українські МСП зможуть зареєструватися в режимі онлайн і отримати миттєвий доступ до зареєстрованих експертів, тематичних досліджень, бібліотеки бізнес-рішень і корисних даних, які необхідні для планування та розвитку їхньої діяльності.

Про військову допомогу. У вересні 2019 року у рамках міжнародної допомоги від США Збройні Сили України отримали технічне спорядження на загальну суму понад 97 мільйонів гривень, а Адміністрація Держприкордонслужби отримала від США та країн ЄС комунікаційне обладнання на загальну суму 30,4 млн грн.
Про звільнення від податку. Законопроект пропонує встановити нульову ставку ПДФО платників податків, які не досягли 27-річного віку. А також звільнити від оподаткування прибуток підприємств та організацій, у яких кількість офіційно працевлаштованих внутрішньо переміщених осіб та/або осіб, які не досягли 27-річного віку, становить не менш як 50 % працівників.
категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі