Дайджест новин 1 липня: про новий ринок електроенергії та мільйонні збитки Укрзалізниці

Головні новини за 1 липня.

Про новий ринок електроенергії. 1 липня стартувала нова модель ринку електроенергії відповідно до норм закону “Про ринок електричної енергії”, прийнятого в 2017 році.

Про підвищення пенсії. Від сьогодні в Україні на 67 гривень зросла мінімальна пенсія, її розмір тепер становить 1 564 гривні.

Про захист українських товаровиробників. Для захисту українського виробника плоского прокату було вирішено застосувати антидемпінгові заходи щодо імпорту в Україну товарів походженням з Російської Федерації та Китаю строком на 5 років. Для виробників, експортерів товару з РФ визначено ставку антидемпінгового мита на імпорт в Україну на рівні 47,57%, а для виробників, експортерів з Китайської Народної Республіки – 22,78%.

Про кредит на ремонт електромереж. Кабмін схвалив розпорядження про доцільність залучення позики Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) в розмірі 149 млн євро для реалізації проекту модернізації мережі електропередачі.

Про збитки Укрзалізниці. Детективи НАБУ завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом завдання 39,8 млн гривень збитків філії “Центр забезпечення виробництва” “Укрзалізниці”.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі