Дайджест новин 14 червня: про “завислі” кошти гірників ДП Львіввугулля та нову ціну на газ

Головні новини за 14 червня.

Про “завислі” кошти. В АБ “Укргазбанк” “зависло” 51 млн грн зароблених гірниками ДП “Львіввугілля” за відвантажене ПАТ “Центренерго” вугілля. Кошти не надійшли шахтарям через нерозпорядливість фінансової служби Міненерговугілля й особисто міністра Ігоря Насалика.

Про продовження програми ЄС. Європейський Союз планує продовжити пілотну програму з розробки та реалізації місцевих стратегічних документів, спрямованих на розвиток малого та середнього бізнесу (МСП) в Україні, до 2021 року.

Про визнання НКРЕКП неконституційним. КСУ визнав створення НКРЕКП неконституційним. Конституційний суд визнав неконституційними низку положень Закону “Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг”. У справі, яка розглядалася за поданням 46 народних депутатів, КС вирішив, що НКРЕКП була створена у неконституційний спосіб, її статус і спосіб формування не відповідають Конституції.

Про зниження ціни на газ. НАК «Нафтогаз України» розрахувала нову ціну природного газу для потреб населення та інших споживачів за ПСО, що діятиме в червні.

Про вбудовані початкові школи. Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розглядає можливість дозволити проектувати невеликі школи І-го ступеня (початкові школи, 1-4 класи), вбудовані у перші поверхи житлових будинків.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі