Дайджест новин 14 квітня: про програш НБУ в суді та про нову запропоновану ціну на газ

Головні новини за 14 квітня.

Про програш НБУ в суді. НБУ програв апелацію у справі щодо інспекції ПриватБанку. Шостий апеляційний адмінсуд Києва залишив у силі рішення суду першої інстанції, який визнав незаконною інспекційну перевірку НБУ в ПриватБанку в 2016 році.

Про ціну на газ. НАК “Нафтогаз України” розіслала контрагентам додаткові угоди, які містять нову ціну газу при постачанні на умовах ПСО (покладання спеціальних обов’язків). Нова ціна майже на 4% нижча ніж та, що діяла в квітні.

Про держборг. Мінфін продовжує нарощувати держборг. Повідомляють, що Міністерство фінансів в січні-квітні залучило до держбюджету 91,4 млрд гривень, 1,5 млрд доларів і 41 млн євро за рахунок розміщення облігацій внутрішньої державної позики.

Про нові ДБН. Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України пропонує влаштовувати безпечні ліві повороти в одному рівні на автомобільних дорогах 1-б категорії, які мають інтенсивність руху до 11 тис автомобілів на добу.

Про нові стандарти. Україна переходить до єдиних стандартів в описі лікарських засобів. Кабінет Міністрів України ухвалив постанову про внесення змін до Положення про Державний реєстр лікарських засобів.

категорії
Суспільство

Публікації по темі