Дайджест новин 18 липня: перший державний онлайн-магазин та співпраця України з МВФ

Головні новини 18-го липня.

Про перший державний онлайн-магазин. В Prozorro з’явився новий інструмент, який ще швидше і простіше за допорогові закупівлі та звіти про укладені договори.

Про співпрацю України з МВФ. Відставка директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду Кристін Лагард жодним чином не відіб’ється на співпраці МВФ з Україною.

Про ліцензії інкасаторам. Нацбанк України уточнив порядок видачі юридичним особам ліцензії на інкасаторські і спростив вимоги до обробки і зберігання готівки.

Про захист українських товаровиробників. Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (МКМТ) ухвалила рішення про початок антидемпінгових розслідувань та перегляду антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну низки товарів походженням з Росії, Білорусі та Китаю.

Про придбання Укрзалізницею нових вагонів. Укрзалізниця додатково закупить 10 нових пасажирських вагонів, з яких буде сформовано поїзд до Маріуполя. Рішення про внесення змін до фінплану компанії, якими передбачено фінансування закупівлі, на вчорашньому засіданні схвалив Уряд.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі