Дайджест новин 19 червня: про скасування норми продажу валютних надходжень та кошти від Пентагону

Головні новини за 19 червня.

Про скасування норми продажу валютних надходжень. З метою подальшого спрощення ведення бізнесу в Україні Національний банк скасовує вимогу щодо обов’язкового продажу валютних надходжень.

Про кошти від Пентагону. Міністерство оборони США оголосило сьогодні, що планує виділити Україні 250 мільйонів доларів в рамках співробітництва у сфері безпеки для нарощування потенціалу Збройних сил України.

Про кошти на підтримку реформи ДФС. Європейський Союз виділяє 29,5 млн євро на підтримку податкової та митної реформ в Україні.

Про нові ДБН. Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України урегульовує норму щодо проектування лівих поворотів на трасах для підвищення безпеки руху. Відтак на дорогах з інтенсивністю понад 11 тисяч авто на добу мають обов’язково влаштовуватися лише різнорівневі розв’язки, на трасах з інтенсивністю від 5 до 11 тисяч авто на добу – кільцеві розв’язки або безпечні ліві повороти (кільцеві розвороти), а на трасах до 5 тисяч авто на добу окрім кільцевих розв’язок і розворотів також дозволяється проектувати ліві віднесені повороти.

Про реконструкцію злітно-посадкової смуги аеропорту Дніпра. Сьогодні, 19 червня, під час засідання Кабінету Міністрів України, Урядом було схвалено рішення спрямувати 200 млн грн на реконструкцію злітно-посадкової смуги аеропорту Дніпра.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі