Дайджест новин 21 червня: про кнопкодавство та декларацію Шуфрича

Головні новини 21 чевня.

Про кнопкодавства. Президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради проект закону “про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення особистого голосування народними депутатами України”. Так, законопроект від 21 червня зареєстровано під номером 10394. У вівторок документ був переданий до Комітету ВР з питань правової політики та правосуддя.

Декларація Шуфрича. Національне агентство з питань запобігання корупції під час повної перевірки декларацій за 2016 та 2017 роки народного депутата Шуфрича Нестора Івановича виявило ознаки декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів. Так, народний депутат у декларації за 2016 рік не зазначив вартість низки своїх об’єктів нерухомості: 2-х земельних ділянок, 2-х житлових будинків та 6-ти квартир. Відомості про ще одну ділянку посадовця відсутні в деклараціях взагалі.

Про Нафтогаз. НАК «Нафтогаз України» опублікувала цінові пропозиції на природний газ, які діятимуть з 1 липня 2019 року, для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання. Запропоновані ціни на природний газ із ресурсу компанії диференційовані у залежності від обсягів закупівлі та умов оплати.

Про громадські організації. В Україні запрацювала нова електронна послуга, що дозволяє зареєструвати громадську організацію зі статусом юридичної особи. Електронна послуга забезпечує можливість як подати документи, так і дістати відповідь про реєстрацію ГО онлайн. Таким чином, послуга виключає необхідність відвідувати центри надання адміністративних послуг чи суб’єктів державної реєстрації заявникам особисто.

Про економіку. У I кварталі 2019 року економіка України зросла на 2,5% у річному вимірі (р/р), сповільнившись з 3,5% р/р у IV кварталі 2018 року. Про це свідчать розгорнуті показники ВВП за I квартал 2019 року, опубліковані Державною службою статистики України.

категорії
ЕкономікаПолітикаСуспільство

Публікації по темі