Дайджест новин 27 червня: про бізнес та відкриті дані

Головні новини 27 червня.

Про бізнес. Національний банк врегулював окремі питання здійснення безготівкових розрахунків у національній валюті, що спростить ведення бізнесу в Україні. Йдеться про спрощення в частині розпорядження рахунком завдяки скасуванню вимоги щодо оформлення картки зі зразками підписів. Це суттєво зменшить витрати часу та коштів суб’єктів господарювання на оформлення документів.

Про відкриті дані. ДФС додатково оприлюднила 17 нових основних наборів даних на Єдиному державному вебпорталі відкритих даних та на головній сторінці офіційного вебпорталу ДФС у банері «Відкриті дані». Набори даних оприлюднені в повному обсязі та оновлюються на Єдиному державному вебпорталі відкритих даних та на головній сторінці офіційного вебпорталу ДФС у банері «Відкриті дані».

Про “євробляхи”. Від початку дії закону про акцизи на легкові автомобілі, до бюджету Пенсійного фонду надійшло 7,9 млрд грн за розмитнення автомобілів на єврономерах. Так, у фонді зазначили, що, на виконання Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” Кабінет Міністрів 20 січня поточного року прийняв постанову, якою визначено порядок проведення з 1 березня 2019 року індексації пенсій.

Про електромережі. Кабінет Міністрів України схвалив розпорядження про доцільність залучення позики Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) в сумі 149 млн євро для реалізації Проекту модернізації мережі електропередачі. Як повідомили в ПФУ, планові надходження від оподаткування транспортних засобів на єврономерах на 2019 рік передбачено в сумі 1 млрд грн.

Про екстрену допомогу. 26 червня зразки автомобілів екстреної допомоги оцінили експерти шести пілотних регіонів, у яких оновиться автопарк в рамках трансформації екстреної медичної допомоги.

категорії
БізнесЕкономікаПолітикаСуспільство

Публікації по темі