Дайджест новин 31 липня: повернення експортно-імпортного банку США та перший портал геоданих для громад

Головні новини 31-го липня.

Про повернення експортно-імпортного банку США. Експортно-імпортний банк США підтвердив повернення в Україну: серед перших проектів – локомотиви для Укрзалізниці та співпраця в авіації.

Про перший портал геоданих для громад. В Україні запустили перший портал відкритих геоданих для громад. Це перший інструмент для розумного управління громадами. Він містить понад 100 датасетів з 40 джерел та 13 порад щодо їх застосування.

Про збитки Нафтогазу. Нафтогаз подав до трибуналу у Гаазі заяву, у якій оцінив збитки, завдані експропріацією Росією активів компанії внаслідок анексії Криму, у 5,2 мільярда доларів.

Про відремонтовані електропоїзди Укрзалізниці. За півроку 2019-го в залізничних депо Укрзалізниця відремонтувала понад 50 електропоїздів та 19 дизель-поїздів

Про модернізацію електромереж. Вчора міністр фінансів Оксана Маркарова та керуючий директор ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу Маттео Патроне підписали Договір гарантії (Проект модернізації мережі електропередач) між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку.
категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі