Дайджест новин 5 вересня: про початок роботи вищого антикорупційного суду та запуск Фонду енергоефективності

Головні новини 5-го вересня.

Про початок роботи вищого антикорупційного суду. Вищий антикорупційний суд (ВАКС) починає свою роботу у четвер, 5 вересня. Дата початку функціонування установи була визначена на зборах суддів Антикорупційного суду 7 травня поточного року.

Про запуск Фонду енергоефективності. 3 вересня 2019 року відбувся повномасштабний запуск Фонду енергоефективності. Тепер кожен із 31,5 тисячі ОСББ України, які бажають зробити свої будинки більш енергоефективними, можуть взяти участь у Програмі комплексної модернізації багатоповерхівок «ЕНЕРГОДІМ».

Про перехід на електронний обмін документів. Вчора, 4 вересня 2019 року,  Кабінет Міністрів України схвалив рішення про остаточний перехід на електронний обмін документами. Зміни мають запрацювати уже з 1 жовтня, до того моменту державні органи повинні провести відповідні організаційні налаштування у системі обміну документами.

Україна – основний постачальник пшениці до ЄС. Українські аграрії з початку 2019-2020 маркетингового року, станом на 25 серпня, збільшили експорт пшениці в Європейський Союз в шість разів у порівнянні з аналогічним періодом минулого маркетингового року.

Про зниження облікової ставки. Правління Національного банку ухвалило рішення знизити облікову ставку до 16,5% річних із 6 вересня 2019 року. За словами глави Нацбанку, НБУ продовжує цикл пом’якшення монетарної політики, оскільки бачить тенденцію уповільнення інфляції до цілі 5%.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі