Дайджест новин 9 липня: відшкодування ПДВ та розкрадання державних коштів

Головні новини 9 липня.
https://mind.ua/news/20190446-ukrzaliznicya-mozhe-splatiti-ponad-26-mln-grn-za-turniketi-vstanovleni-fiktivnoyu-firmoyu-nashi-gro

Про відшкодування ПДВ для великого бізнесу. За січень-червень 2019 року великий бізнес отримав відшкодування податку на додану вартість (ПДВ) майже на 63 млрд грн, що на 17,4 млрд грн більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Про розкрадання 7 млн грн з держбюджету. Під час внутрішнього аудиту, проведеного на Укрзалізниці, виявили, що колишній керівник центру управління промисловістю привласнив  7 млн грн державних коштів. Порушено кримінальну справу.

Про реформу системи контролю за оборотом пального. З 1 липня набув чинності закон про боротьбу з нелегальними заправниками.

Про півмільярда фінансової допомоги від ЄС. Україна отримає другий транш (500 млн євро)макрофінансової допомоги відразу після ухвалення закону щодо протидії відмиванню грошей та середньострокового плану реформування митної та податкової адміністрації, а також запровадження ефективної системи перевірки електронних декларацій.

Про субвенцію на НУШ Львівщини.  У 2019-му область отримала 90 млн грн на розвиток Нової української школи. Найбільше грошей отримав Львів та Яворівський район.

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі