Данілов сумнівається у проведенні виборів в ОРДЛО цієї осені

Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що вибори повинні відбуватися виключно за умови дотримання Конституції України.

Секретар РНБО Олексій Данілов скептично ставиться про можливість проведення виборів на окупованих Росією українських територіях цієї осені.

Про це Данілов розповів в інтерв’ю для «LIGA.net»

Про скептичність проведення виборів в ОРДЛО секретар РНБО висловився, коли відповідав на питання журналіста про твердження колишнього представника США з питань України Курта Волкера, який заявив, що розведення перетворилося в одностороннє відведення українських військ, і лише в деяких місцях «росіяни відповідають взаємністю».

«Я з великою повагою ставлюся до пана Волкера, але розведення відбувається тільки за умови взаємності. Якщо одна сторона не відходить, то й інша теж. Інша справа, що Волкер не вірить в те, що будуть проведені вибори, і він це говорить на 100%. Я можу сказати, що теж в це не вірю, але на 50%», – відповів Данілов.

Данілов підкреслив, що вибори повинні відбуватися виключно за умови дотримання Конституцію України.

Окрім цього він заявив, що хотів би, щоб наші прикордонники відновили український кордон. Він висловився також про готовність у цьому році організувати спільні патрулі окупованих територій українськими військовими та «членами місцевих громад».

«Цей досвід уже був у Хорватії. Він був різний. Я не можу сказати, що в групах по чотири людини не було певних суперечок. Але ми повинні до цього наполегливо йти», – заявив секретар.

На питання журналіста про те, хто буде мати зброю під час патрулювання територій, Данілов відповів, що зі зброєю будують лише Нацгвардія та прикордонники, оскільки вони мають безпосередній стосунок до українських інституцій.

Читайте нас у Telegram.

категорії
НовиниПолітикаСуспільство

Публікації по темі