Данія побудує новий м’ясопереробний завод в Івано-Франківській області

За розміщення цього заводу конкурувало декілька районів Івано-Франківської області.

Стало відомо, що ТОВ «Ґудвеллі Україна» (раніше «Даноша») займеться будівництвом м’ясопереробного заводу в Галицькому районі Івано-Франківської області.

Переговори щодо цього будівництва велися декілька років поспіль. Остаточну угоду про будівництво було підписано навесні цього року. За розміщення цього заводу навіть конкурували райони Івано-Франківської області.

«Дуже важко отримати землю для нових проектів. Законодавство в цій сфері не надто добре врегульоване, процедура існує на папері, в той час, як надзвичайно важко її застосувати на практиці. Навіть наші інвестори занепокоїлися через ситуацію навколо земельних питань, оскільки ще ніколи раніше цей процес не потребував так багато часу і зусиль. Ми завжди шукаємо різних варіанти для реалізації нашого плану розвитку, і ми відступаємо, виявивши перешкоду, але намагаємося знайти нові можливості. Єдине, що нам потрібно, — це підтримка з боку місцевої влади», – зазначив Крістіан Броком, керівник ТзОВ «Ґудвеллі Україна».

Наразі, компанія «Ґудвеллі Україна» активно працює в області. У Галицькому районі вже розташовані свинокомплекси компанії та поля для вирощування сировини. Зокрема, в селі Тустань будується біогазовий завод. Завдяки цьому буде створено близько 700 нових робочих місць з офіційною зарплатою.

Зазначимо, що «Ґудвеллі Україна» – українська сільськогосподарська компанія, створена в червні 2004 року, належить данським інвесторам. Входить до складу Axzon A/S — датської групи компаній, що здійснює розвиток свинарських комплексів в Данії, Польщі, Україні.

Згідно з даними на сайті YouControl, крім свинарства, фірма займається рослинництвом, виробництвом комбікормів, біогазу та електроенергії, розведенням худоби, будівництвом житлових і нежитлових будівель тощо.

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі

Новини