Давидівська ОТГ на охорону селищної ради витратить 1,5 млн гривень

Замовник попередньо оцінив надання робіт у 1 млн 152 тис. грн.

Давидівська сільська рада об’єднаної територіальної громади, Пустомитівського району, Львівської області оприлюднювала тендер з надання охоронних послуг на 2019 рік.

Мова йде про тендер, який 22 грудня 2018 року розмістили на порталі публічних закупівель Prozorro.

В межах оприлюдненого тендеру передбачено забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку на період 11 місяців 2019 року.

Зокрема необхідно охороняти та забезпечувати цілісність будівель і матеріальних цінностей сільських рад у с. Пасіки-Зубрицькі та у с. Давидів, забезпечувати пропускний режим працівників та відвідувачів адмінбудинків, оповіщувати чергову частину при спрацюванні охоронної та пожежної сигналізації, а також взаємодіяти з правоохоронними органами міста.

Також передбачено зовнішнє патрулювання та забезпечення охорони прилеглої до адмінбудинків території, моніторинг безпеки територій та обслуговування камер вуличного відеоспостереження.

За словами Павла Томича, начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій, йдеться про охорону сільських рад та громадського порядку. «До прикладу, у селі Пасіки-Зубрицькі буде вуличне відеоспостереження об’єктів і всіх старостинських округів», – пояснив він.

В адмінбудівлі села Давидів має перебувати 1 охоронець, а в адмінбудівлі села Пасіки-Зубрицькі двоє, крім того 2 патрульних та начальник охорони.

Замовник попередньо оцінив вартість наданих послуг у 1 млн 152 тис. грн, однак завдяки проведенню торгів остаточна пропозиція була знижена майже на 100 тисяч і склала 1 млн 56 тис грн.

На участь у конкурсі подали документи ПП “Танет” та ФОП Шипак Марко Ігорович. За пріоритетом ціни переможцем була визначена фізична особа-підприємець. До слова, він же й, за словами Павла Томича, відповідав за охорону у 2018 році. Вартість робіт згідно тендеру була узгоджена в сумі 1 млн 18 тис. гривень. Завдяки проведенню тендерної процедури було заощаджено 182 тисячі гривень.

Варто зазначити, що згідно даних Youcontrol, розмір статутного капіталу в приватного підприємства «Танет» станом на сьогодні становить 0 гривень, а компанія знаходиться в житловому будинку. Основним видом діяльності є надання приватних охоронних послуг.

Що стосується ФОП, основним видом діяльності зазначено електротехнічні та монтажні роботи, а от діяльність в області систем охорони зазначено додатковою спеціалізацією підприємця. Згідно даних, у 2018 році ним виграно державних тендерів на суму 3,1 млн грн, у 2017 – 2,9 мільйони гривень.

Довідка

Давидівська об’єднана територіальна громада була створена 18 грудня 2016 року і стала першою ОТГ у Пустомитівському районі, Львівської області. На сьогодні громада нараховує 4 старостинських округи: Чишківський, Пасіки-Зубрицький, Кротошинський та Винничківський старостинські округи з адміністративним центром у селі Давидів.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі