Дефіцитні маски та антисептики: де можна придбати у Львові

З початком карантину у Львові все складніше знайти в продажі медичні маски та антисептики. Редакція ІА Вежа оглянула наявність в аптеках Львова необхідних засобів для захисту від коронавірусної інфекції COVID-19. 

Сьогодні на полицях аптек майже не можливо знайти медичні маски та антисептики, а саме вони є одним з методів захисту від коронавірусної інфекції.

З початком карантину у Львові все складніше знайти в продажі медичні маски та антисептики. Редакція ІА “Вежа” оглянула наявність в аптеках Львова необхідних засобів для захисту від коронавірусної інфекції COVID-19.

Сьогодні, 24 березня, лише на сайтах декількох аптек ми знайшли інформацію про наявність антисептиків та масок. Зокрема, таки придбати медичні маски львів’яни зможуть у мережі аптек “D.S” за адресою вул. Стрийська, 103 та Стара, 1 за 16,98 грн.  Також у цій же мережі на вул. Сахарова, 4 можна знайти хірургічні марлеві маски за ціною 14,55 грн.

Також медичні маски можна купити в мережі аптек “Знахар”. Сьогодні в наявності вони є у двох аптеках мережі на Городоцькій, 82 та Шевченка, 366а за ціною 19,20 грн та 11 грн відповідно. Втім, ані антисептиків, ані гліцерину в них немає.
Також маски можна придбати у Сокільниках у мережі аптек “Зі”, аптеці “Любисток” (вул. Богдана Хмельницького, 225) за ціною 23,25 грн та в аптеці “АртА” на вулиці Пантелеймона Куліша 42 за 19 гривень.
Що ж стосується антисептиків, то сьогодні знайти їх можна у чотирьох аптеках Львова. Зокрема, у аптеках мережі “Любисток” за адресами (П.  Орлика, 4, І. Виговського, 3) за майже 17 гривень, тоді як в аптеці тієї ж мережі на Б.Хмельницького,163 антисептичний засіб коштує майже 80 гривень. Також його купити можна в аптеці “Подорожник” на вул. Миколайчука, 9 за 17 гривень.
Однак, антисептик можна приготувати самостійно. Для цього знадобиться: 50 мл медичного спирту 90%, 30 мл гліцерину та 5 капель будь-якої ефірної олії. Загалом такий засіб обійдеться в 70-80 гривень (медичний спирт в середньому коштує 30 гривень, гліцерин – 17 грн, ефірна олія – 30 грн).

Однак сьогодні не в усіх аптеках можна знайти один з компонентів для приготування антисептику, а саме – гліцерину. До прикладу, знайти його можна в аптеках “Мережа низьких цін” за 14 та 16 гривень, “Бажаємо здоров’я” за 16,30 грн, “Знахар” за майже 18 гривень, “БАМ” за 16,40 грн, “D.S” за 20 грн тощо.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я надало декілька рекомендацій, як запобігти поширенню коронавірусної інфекції COVID-19:

  • якщо відчуваєте симптоми респіраторного захворювання, обмежте контакти з іншими людьми і використовуйте захисну маску для обличчя (її слід регулярно заміняти/знезаражувати);
  • якщо ви відвідували країни, де зафіксовано випадки COVID-19, і протягом 2 тижнів після цього у вас виникли симптоми респіраторного захворювання, негайно зверніться по медичну допомогу;
  • під час кашлю та чхання прикрийте рот і ніс зігнутим ліктем чи одноразовою серветкою, після чого викиньте серветку та вимийте руки;
  • необхідно дезінфікувати поверхні, яких торкалася інфікована людина.

Читайте нас у Telegram.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі