Департамент адмінпослуг ЛМР відзвітував про свою діяльність за 2018 рік

Згідно з інформацією, яка прозвучала в ЛМР, у 2018 році послугами ЦНАПів Львова скористалися 602 тисячі осіб. Ця цифра майже втричі більша, ніж та, що була зафіксована в 2016 році.

 За 2018 рік послугами ЦНАПів Львова скористалися 602 тисячі осіб.

Сьогодні, 21 січня, відбувся звіт департаменту адміністративних послуг ЛМР за 2018 рік. Згідно з інформацією, яка прозвучала в ЛМР, у 2018 році послугами ЦНАПів Львова скористалися 602 тисячі осіб. Ця цифра майже втричі більша, ніж та, що була зафіксована в 2016 році.

Зокрема повідомили, що всього було надано понад 149 тисяч адміністративних послуг. Серед найпопулярніших: питання державної реєстрації, питання районних адміністрацій, питання архітектури, питання архітектурно-будівельного контролю та питання житлового господарства. Левову частку з усіх послуг зайняли реєстрація/зняття з місця проживання, реєстрація ФОП та ЮО, реєстрація нерухомого майна.

Щодо співпраці з Державними органами влади, то за 2018 рік було зареєстровано понад 73 тисячі звернень на отримання адміністративних послуг. Найчастішими запитувачами стали відділ Держгеокадастру, ГУ ДМС у Львіській області, Департамент ДАБІ, ГУ Держпраці та Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства. Сума платних послуг склала 17 мільйонів 478 тисяч гривень. Для порівнянні, у 2017 році ця сума склала 12 мільйонів 430 тисяч гривень.

Також в ЛМР додали, що за 2018 рік значно зросла кількість консультацій для підприємців та розширились способи подання документів. Також департаментом адміністративних послуг було проведене опитування 10 тисяч клієнтів та проведено 6 глибинних досліджень роботи. Згідно з результатами, 93% клієнтів задоволені роботою департаменту.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі