Департамент економічної політики ЛОДА започаткував цикл круглих столів з ОТГ

Наступний круглий стіл відбудеться 27 лютого.

Департамент економічної політики ЛОДА започаткував цикл круглих столів з об’єднаними територіальними громадами для обговорення проблемних питань.

Про це було зазначено на сторінці Департаменту у Facebook.

Вчора, 21 лютого, відбувся перший круглий стіл з об’єднаними територіальними громадами. У відділі регіонального розвитку Департаменту економічної політики ЛОДА повідомили, що цього круглого столу обговорювали проблемні питання у фінансовій сфері ОТГ.

Відповіді на запитання, що піднімалися на круглому столі, громади отримали від представників департаменту економічної політики, департаменту фінансів та ГУ Держказначейства України у Львівській області. На сторінці у Facebook зазаначено, з метою організаційної та методичної підтримки громадам до проведення круглих столів і надалі будуть залучатися експерти та фахівці з питань, що турбують ОТГ.

Також журналісту ІА Вежа у Департаменті повідомили, що наступний круглий стіл відбудеться 27 лютого. Тематику вони уточнюють, адже ще отримують від громади інформацію про те, що б вони хотіли обговорити. Повний графік таких зустрічей вже готовий, та офіційно ще не опублікований, адже в Департаменті продовжують вносити зміни до графіку.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі