Департамент освіти і науки ЛОДА закупить спеціалізовані шкільні автобуси

В області до кінця року планують закупити 4 шкільні автобуси, в яких буде можливість перевозити дітей, що користуються інвалідним візком.

Департамент освіти і науки Львівської облдержадміністрації огосив тендер на закупівлю спеціалізованих шкільних автобусів, що дозволяють перевозити дітей з інвалідністю.

Відповідний тендер розміщений на порталі Prozorro.

В області до кінця року планують закупити 4 шкільні автобуси, в яких буде можливість перевозити дітей, що користуються інвалідним візком. Очікувана ціна також закупівлі становить 8,4 мільйона гривень. Кошти будуть виділені як з державного, так і з місцевого бюджетів.

Автобуси повинні бути новими не раніше 2019 року випуску, технічно справним, а комплектуючі та матеріали – такі, що не були вживанні. Матиме автотранспортний засіб 21 пасажирське місце, а також 2 місця для дітей з інвалідістю.

Згідно з технічним завданням, зовні автобус має бути пофарбований в жовтий колір.  На лівому та правому боках має бути нанесено напис «Шкільний автобус». Спереду і ззаду на кузов автобуса нанесені розпізнавальні знаки: «Діти»; «Обмеження максимальної швидкості» з цифровою величиною обмеження максимальної швидкості – 70.

Аукціон відбудеться 15 жовтня.

Варто також зауважити, що на початку квітня цього року місцеві органи самоврядування отримали з державного бюджету 500 млн гривень: 325 млн буде використано для купівлі шкільних автобусів, а ще 175 – на придбання спеціальних автомобілів для інклюзивно-ресурсних центрів.

Закупівля автобусів відбуватиметься на засадах співфінансування з органами місцевого самоврядування. Так, документ передбачає, що міста обласного значення мусять доплатити під час закупівлі автобусів щонайменше 30% від загальної вартості. Для районів та ОТГ це співвідношення становить 90% на 10%, тобто місцева влада має доплатити щонайменше 10% власних коштів. Найбільш пільгові умови для сіл (селищ),  що мають статус гірських населених пунктів, та на лінії зіткнення – для них співвідношення становить 95% на 5%.

На органи місцевого самоврядування ці кошти розподілені за чіткими і прозорими критеріями – пропорційно до кількості учнів, які потребують підвезення.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі