Депутати львівської міськради погодили створення молодіжного центру

Основними завданнями комунальної установи «Львівський міський молодіжний центр» стане пошук грантів для освітніх і культурних програм.

Серед основних завдань майбутнього молодіжного центру – пошук грантів для програм та виборювання права молодіжної столиці Європи 2020.

Про це сьогодні, 4 березня, розповів Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку, під час пленарного засідання Львівської міської ради.

«У березні Інститут міста разом з U-Report було проведено опитування серед молоді, де більшість висловилася, що готові брати участь у роботі центру», – зазначив він.

За його словами, основними завданнями комунальної установи «Львівський міський молодіжний центр» стане пошук грантів для освітніх і культурних програм, залучення досвіду інших міст та спроба здобуття статусу молодіжної столиці Європи 2020 року.

Центр буде мати близько 300 квадратних метрів та налічуватиме декілька зон: робоча, коворкінгова, конференційна, вітальна зони.

Відповідне рішення було прийнято 43-ма депутатами Львівської міської ради.

Довідка

U-Report – інструмент соціального моніторингу через SMS та інформаційну систему в режимі реального часу для участі громадськості, посилення розвитку громади та позитивних змін. Ініціатива була створена у 2011 році UNICEF в Уганді. Наразі ініціатива діє в 41 країні та охоплює понад 3 млн людей.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі