Депутати підтримали проєкт про перспективу просвітницького простору на вул. Б.Хмельницького, 11

Одразу після підписання проєкту договору, можна братись за пошук підрядника і будівельно-реставраційні роботи.

Під час пленарного засідання депутати ЛМР сьогодні проголосували за проєкт “Створення просвітницького культурно-розважального кінопростору по вул. Б. Хмельницького, 11.

Зазначимо, за відповідне рішення проголосували 41 нардеп.

Додамо, об’єкт, який інвестуватимуть розташовано на вул. Богдана Хмельницького, 11 на місці колишнього кінотеатру. Загальна площа приміщення сягає понад 550 кв. м., зокрема, підвальні приміщення – 61, 1 кв. м.,перший поверх має загальну площу 374,5 кв. м. і антресоль охоплює 114,1 кв. м.

Власне, цільовим призначенням культурно-розважального центру є інвестування в проведенні кінопоказів світових і вітчизняних стрічок, короткометражок, організація тематичних вистав, п’єс конференцій, музичних і літературних презентацій тощо.

Зауважимо, після ухвали проведуть інвестиційний конкурс для визначення підрянка, проведуть необхідні будівельно-ремонтрі роботи зі збереженням зовнішнього об’ємно-просторового вигляду будівлі та здійснять науково-дослідницькі роботи в сфері відтворення автентичності будівлі.

Нагадаємо, досі триває пленарне засідання ЛМР 21-ї сесії 7-го скликання. Під час засідання нардепи ухвалили низку важливих питань. Зокрема, 46 обранців проголосувало за звернення до Президента. прем’єрміністра і міністра внутрішніх справ України стосовно передачі факультету державного університету внутрішніх справ від МВС України, що розташований по вул. Кривоноса, 1 у власність церки Блаженного Климентія і в перспективі для створення там Музею Андрея Шептицького та моморіалу Небесній Сотні.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі