Депутати погодили будівництво Палацу спорту на Сихові

На порядок денний було винесення питання про будівництво Палацу спорту на Сихові.

Сьогодні, 30 жовтня відбулось позачергове пленарне засідання 15-ї сесії ЛМР 7-го скликання.

На порядок денний було винесення питання про будівництво Палацу спорту на Сихові.

Міський голова Андрій Садовий так і не з’явився на засіданні, що обурило міських депутатів. Зокрема депутат від фракції «УКРОП» Любомир Босаневич та депутат фракції «Українська галицька партія» Тарас Чолій, вимагали призупинити позачергове засідання допоки очільник міста не прийде особисто. Секретар ЛМР пояснив, що Андрій Садовий знаходиться у відрядженні поза Львовом, тому перенести засідання неможливо.

Перше питання, для розгляду подала Кулинич Ірина Вікторівна, про внесення змін до переліку об’єктів, видатків на які у 2018 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку.  Зробити перерозподіл коштів і мільйон гривень, який залишається та швидше за все не буде використаний Департаментом містобудування, перенести в статутний фонд нового комунального підприємства «Палац ігрових видів спорту» на оплату проектно-кошторисної документації та експертизи.  Рішення прийняли з погодженням 40 депутатів, що були присутні на пленарному засіданні.

Наступне питання, що подавалось на розгляд депутатів ЛМР – про будівництво Палацу спорту на проспекті Червоної Калини ( у межах громадського центру на Сихові) . Виступила з цим проектом рішення сесії міської ради директор юридичного департаменту Пайонкевич Гелена. Зазначила вона також, що існує ряд юридичних питань стосовного цього проекту, що потребують вирішення найближчим часом.

Створене підприємство декілька тижні тому « Палац ігрових видів спорту» станом на сьогодні має статутний фонд, має назначеного в.о. керівника і для того, щоб оголосити тедер на державні закупівлі необхідно саме рішення сесії ЛМР.

Нагадаємо, що Львів отримав з державного бюджету України 27 мільйонів субвенції на будівництво та реконструкцію Палацу спорту на Сихові.

«Такий комплекс дійсно потрібен, але чи він є на часі. Оскільки всі розуміють, що є багато питань, які потрібно вирішувати. Цей палац буде будуватись не один рік і всі кошти не вспіють використати до кінця року. Навіть, якщо 30 % видати на аванс, то решту грошей розприділити  не вспіють» – про це зауважив Ігор Телішевський .

Іванців Роман стосовно цього зазначив : « Зараз ми готуємо спільно з іншими містами постанову Кабінету Міністрів України, який дозволить такі кошти використовувати на будівництво протягом 12 місяців з моменту виплати авансу підряднику». Якщо ж це не вдасться укласти тендер , то кошти будуть повернені в державний бюджет.

Комплекс  планують будувати поетапно і так ж само вводити їх почергово в експлуатацію.

Рішення було прийнято 42 депутатами ЛМР.

Варто зазначити, що під час засідання Маркіян Лопачак попросив в Пайонкевич Гелени на наступне засідання надати інформацію, як можна припинити повноваження міського голови, з огляду на те, як він зараз виконує свої обов’язки. А також у формі депутатського запиту звернувся, щоб вона надала інформацію, які укради нарахування Садовий мав протягом року,та скільки днів протягом цього року він не був на робочому місці.

Варто зазначити, чергове засідання Львівської міської ради відбудеться 8 листопада цього року.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі

Новини