Державні лісгоспи реалізували понад 330 тисяч спеціально вирощених ялинок

Лісогосподарськими підприємствами реалізовано 332,6 новорічних ялинок.
Джерело: ua.112.ua

Державні лісогосподарські підприємства, підпорядковані Державному агентству лісових ресурсів України, реалізували більше 330 тисяч новорічних ялинок.

Про це інформує прес-служба Держлісагентства.

Станом на 26 грудня 2018 року лісогосподарськими підприємствами, підпорядкованими Держлісагентству Україну, реалізовано 332,6 новорічних ялинок.

Серед лідерів за кількістю проданих ялинок зазначаються Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства (66,5 тисяч хвойних дерев), Полтавське ОУЛМГ (48,7 тисяч) та Житомирське ОУЛМГ (майже 32 тисячі).

“Лісгоспи Держлісагентства заготовляють новорічні ялинки зі спеціальних плантацій або під час проведення рубок формування і оздоровлення лісів. Такі заходи не завдають шкоди лісу”, — йдеться у повідомленні.

Також у прес-службі закликають громадян купувати лише марковані ялинки самоклейними етикетками або пластмасовими бирками-стяжками.

Нагадаємо, як повідомляли, 11 листопада, на центральній площі Львова біля Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької встановили новорічну ялинку, яку місто отримало у подарунок.

Цього року департамент розвитку підготував на замовлення спеціальну ілюмінацію. «Ми дивилися, як прикрашають ялинки закордоном, і намагалися зробити її кращою, ніж минулого року. Прикрашати ми будемо вже 13 грудня», – повідомляє директор, і додає, що ілюмінація складе десятки метрів.

категорії
Суспільство

Публікації по темі