Державні шахти почали відключати від електроенергії за борги

Ряд державних вугледобувних підприємств з 1 квітня відключені від енергопостачання.

Ряд державних вугледобувних підприємств з 1 квітня відключені від енергопостачання.

Про це повідомив голова Національної профспілки гірників України Михайло Волинець на своїй сторінці у Facеbook.

Відключені шахти держпідприємств “Волиньвугілля” у Волинській області, “Лисичанськвугілля”, “Первомайськвугілля” і “Мірноградуголь” в Луганській області, а також шахти “Капітальна” та “Центральна”.

“На даний час видобуток вугілля припинено, копальні працюють в обмеженому режимі: не знеструмлено лише водовідлив та системи провітрювання”, – зазначив Михайло Волинець. А також додає, що водночас не приступають до роботи гірники ВП «Шахта «Родинська» ДП «Мирноградвугілля». Вони вимагають погашення заборгованості із заробітної плати за січень і лютий нинішнього року. Згадана копальня підлягає реструктуризації, а тому виплата зарплатні передбачена відповідною статтею державного бюджету. На шахтах ДП «Волиньвугілля» також відсутнє електропостачання. Як повідомляють шахтарі підприємства, генеральний директор навіть не заключив договір на постачання електроенергії

За даними Нацкомісії, що здійснює держрегулювання в сфері енергетики і комунальних послуг, борг вугільних держшахт за енергопостачання за три місяці поточного року становить 580 млн грн.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі