Держгеокадастр підписав меморандум про співпрацю з ДСНС

Документ передбачає забезпечення взаємного наповнення даними Державного земельного кадастру та Державного водного кадастру в частині розділу “Поверхневі води”.

Держгеокадастр уклав Меморандум про взаємодію з Державною службою з надзвичайних ситуацій, Українським гідрометеорологічним центром, Центральною геофізичною обсерваторією імені Бориса Срезневського та ДП “Центр державного земельного кадастру”.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Держслужби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Документ передбачає забезпечення взаємного наповнення даними Державного земельного кадастру та Державного водного кадастру в частині розділу “Поверхневі води”.

Меморандум укладено на виконання доручення Прем’єр-міністра України за результатами наради щодо функціонування державних кадастрів.

У рамках Меморандуму сторони домовилися про організацію взаємного консультування та обговорення найбільш важливих питань ведення Державного земельного кадастру та Державного водного кадастру за розділом “Поверхневі води”, вироблення методичних напрацювань щодо визначення картографічної основи для нанесення геопросторових даних, створення необхідних умов для максимального надання Держгеокадастром та його територіальними органами вихідних даних, необхідних для наповнення Державного водного кадастру за розділом “Поверхневі води”, а також про внесення даних до Державного земельного кадастру та обмін такими даними.

Підписання Меморандуму дозволить забезпечити об’єктивність, достовірність та повноту відомостей у Державному земельному кадастрі та Державному водному кадастрі.

категорії
Суспільство

Публікації по темі