Держпідтримка-2019: Уряд повертає 90% вартості дорадчих послуг

Розбудова системи сільськогосподарського дорадництва в Україні є невід’ємною складовою євроінтеграційного процесу.

Відповідно до урядової програми підтримки розвитку фермерства та сільськогосподарської кооперації держава компенсує сільгоспвиробникам 90% вартості дорадчих послуг, але не більше ніж 10 тис. грн.

Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

«Розвиток сільських територій та підвищення добробуту місцевого населення напряму залежить від розвитку малого та середнього бізнесу на селі. Але запорукою успішного підприємництва є підвищення рівня профільних знань, вдосконалення практичних навичок та інформаційна підтримка, яку повною мірою надають сільськогосподарські дорадчі служби. Держава, зі свого боку, сприяє розвитку сільськогосподарського дорадництва, компенсуючи 90% вартості їх послуг», – прокоментував Віктор Шеремета та додав, що розбудова системи сільськогосподарського дорадництва в Україні є невід’ємною складовою євроінтеграційного процесу.

Серед основних завдань дорадчої діяльності є: надання аграрним підприємцям та сільському населенню дорадчих послуг з питань економіки, технологій, управління, маркетингу, обліку, податків, права, екології; поширення та впровадження у виробництво сучасних технологій, новітніх досягнень науки і техніки; сприяння розвитку сільського туризму, зайнятості сільського населення тощо.

Так, щоб отримати компенсацію за послуги дорадчих служб необхідно укласти договір про надання, надати дорадчі послуги згідно з договором, скласти акт наданих послуг, подати заявку та підтвердні документи до державного банку та отримати компенсацію на рахунок, відкритий в уповноваженому банку.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі