Держпідприжмство з податковим боргом проведе виставу для дітей учасників АТО

Захід відбудеться 19 грудня поточного року в рамках проведення соціального проекту "Мій тато захищає Україну".

Львівська облдержадміністрація організує для дітей учасників АТО та Героїв Небесної сотні проведення циркової вистави до дня святого Миколая.

Укладений договір допорогових закупівель розміщено на порталі Prozorro.

Згідно документації, замовником виступила централізована бухгалтерія № 1 при департаменті освіти і науки Львівської облдержадміністрації, запропонувавши організацію та проведення вистави за 190 тис. грн.

Зазначено, що захід відбудеться 19 грудня поточного року в рамках проведення соціального проекту “Мій тато захищає Україну”.

Варто зазначити, що згідно з умовами договору проведення подібного заходу можливе лише у цирку, відтак договір укладено з ДП «Львівський державний цирк».

Варто вказати, що згідно даних Youcontrol згадане підприємство станом на 1 листопада має податковий борг у розмірі 148 тис. грн, при тому, що розмір статутного капіталу становить 2,8 млн грн.

Проведення вистави до дня святого Миколая передбачає наявність спеціалізованого закладу, придатного для циркового виступу у грудні 2018 року; наявність стаціонарного та обладнаного манежу для вистави; наявність стаціонарної системи освітлення, опалення, водопостачання та водовідведення; наявність власних обладнаних стаціонарних приміщень, для розміщення тварин та зокрема для артистів. Зокрема циркова вистава повинна передбачати наявність новорічного сценарію та присутність тварин.

Згідно договору виставу відвідають орієнтовно 1758 глядачів.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі