ДФС Львівщини викрили спробу ввезення шин для автівок за заниженою вартістю

Підприємець подав до митного контролю неправдиві відомості щодо вартості товару.
Джерело: ГУ ДФС у Львівській області

Громадянин України намагався провести через кордон оборудку з шинами вартістю понад мільйон гривень.

Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України.

“У пункт пропуску «Шегині – Медика» з Республіки Польщі прибув вантажний транспортний засіб під керуванням громадянина України. До митного контролю було подано товаросупровідні документи, згідно з якими на адресу одного з ТОВ м. Львова переміщували 1417 «шин пневматичних нових ґумових для легкових автомобілів”, – йдеться в повідомленні.

Згідно з поданими товаросупровідними документами загальна вага товару становить 13663,5 кг брутто, а заявлена вартість 29412,9 USD.

Для з`ясування законності здійснення вищевказаної зовнішньоекономічної операції Львівською митницею ДФС було надіслано лист до митної агенції Республіки Польща з метою отримання копій товаросупровідних документів, які були підставою для експорту цього товару з території Євросоюзу.

Відповідно до отриманих документів вартість товару «шини пневматичні нові гумові», що переміщуються становить 36 561,77 EUR (згідно з курсом НБУ становить 1 179 344 грн. 07 коп.).

Таким чином керівник фірми-отримувача вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України товарів з приховуванням від митного контролю шляхом подання органу доходів і зборів як підстави для переміщення документів, що містять неправдиві відомості щодо митної вартості товарів.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Товари, безпосередні предмети порушення митних правил, тимчасово вилучені та передані на склад Львівської митниці ДФС.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі