ДФС: на Львівщині ліквідовано підпільне виробництво отруйного алкоголю

Наразі триває слідство.

Співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Львівській області припинили діяльність незаконного виробництва алкоголю сумнівної якості.

В рамках проведення операції «Акциз-2019» та розслідування кримінального провадження відповідно до ч.1 ст.204 та ч.1 ст.199 Кримінального кодексу України було встановлено, що один із мешканців регіону облаштував у власному домоволодінні підпільне виробництво лікеро-горілчаних виробів, де виготовляв фальсифікований алкоголь. Готову продукцію фігурант разом із спільниками реалізовували за заниженими цінами через мережу магазинів Львівської області.

На підставі ухвал суду проведено обшуки у підпільному цеху, за місцями проживання фігурантів, у торгових та складських приміщеннях. За результатами обшуків з незаконного обігу вилучено та передано на відповідальне зберігання понад 1,8 тисяч пляшок алкоголю, підробленого під відомі торгові марки, необлікований спирт, розлитий у пластикові ємності, понад 2,4 тисячі пачок цигарок, 339 підроблених марок акцизного податку, обладнання та інші засоби і пристосування для виготовлення фальсифікату загальною вартістю орієнтовно 1,2 млн. гривень. Триває слідство.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі