ДФС підбила підсумки деклараційної кампанії – 2019

За минулий рік кількість поданих декларацій збільшилась на 14 тисяч, задекларованих доходів — на 27 млрд грн.

За минулий рік кількість поданих декларацій збільшилась на 14 тисяч, задекларованих доходів — на 27 млрд грн.

Про це йдеться у звітності ДФС про результати деклараційної кампанії – 2019.

“Наповнення бюджету на 3,2 млрд грн податку на доходи фізичних осіб та майже 440 млн грн військового збору – таким є результат цьогорічної кампанії декларування громадянами доходів, отриманих протягом минулого року”, – йдеться у повідомленні.

Станом на 1 серпня збільшилась порівняно з минулим роком не лише кількість поданих громадянами декларацій про майновий стан і доходи (+14 тис.) та задекларованих доходів (+27 млрд грн), а й сума узгоджених до сплати податкових зобов’язань. Так, з податку на доходи фізичних осіб – додатково понад 1 млрд грн, з військового збору приріст майже 200 млн грн. Це свідчить про активну громадянську позицію українців та високий рівень податкової свідомості.

Найбільші суми податку на доходи фізичних осіб сплачено декларантами  м. Києва (2 млрд грн), Київської (120 млн грн), Харківської (106 млн грн) та Одеської (104 млн грн) областей. Аналогічно розподілились і податкові зобов’язання з військового збору: у м. Києві це майже 278 млн грн, Київщина – 16 млн грн, Харківщина та Одещина – по 14 млн грн.

Безумовним рекордом надходжень до бюджету є сплата мешканцем м. Києва податкових зобов’язань у сумі майже 1 мільярд гривень.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі