Директорів львівських шкіл за пів мільйона гривень навчать ефективному управлінню

Навчання вдосконалить управлінські навики у директорів шкіл м. Львова в сфері стратегічного планування.

Управління персоналом Львівської міської ради оголосило тендер на проведення 6 навчальних модулів із вдосконалення управлінських навиків директорів шкіл м. Львова за очікуваною вартість 500 тис грн.

Відповідний тендер 12 жовтня з’явився на порталі публічних закупівель Prozorro.

Власне, замовником робіт виступило Управління персоналом Львівської міської ради, заявивши в поданій документації про необхідність проведення підрядником протягом листопада – грудня 2018 року шести навчальних модулів для 60 директорів львівських шкіл.

Згідно тендерного завдання, кожен навчальний модуль складатиметься з 4 годин передмодульного супроводу для кожної групи, 16 годин навчання (1 модуль) та 8 годин постмодульного супроводу для кожної групи.

В тендерній документації зазначено, що кожен навчальний модуль буде містити 6 годин теоретичного та 10 годин практичних вправ та завдань. Загальна кількість годин навчання з ефективного управління – 168 годин.

Варто додати, що виконавець зобов’язаний забезпечити наявність навчальної аудиторії для комфортного та одночасного перебування усіх учасників та необхідне обладнання (не менше 2-х проекторів, 3-х настінних дошок та 5-ти фліпчартів, папір та маркери, безперебійний Wi-FI).

Акцентують, що приміщення для навчання повинне бути розташоване на відстані не більше 300 метрів від місця для громадського харчування.

Зазначимо, попередньо замовник оцінив виконання навчальних робіт в 500 тис грн. Наразі триває етап подання пропозицій.

На думку замовника, подібне навчання вдосконалить управлінські навики та компетенції у директорів шкіл м. Львова в сфері стратегічного планування, проектного та фінансового менеджменту, ефективної комунікації з громадськістю з врахуванням особливостей місцевого самоврядування.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі