Для ліквідації незаконного сміттєзвалища на Пластовій шукають підрядника

Пустомитівська районна державна адміністрація через тендер шукає підрядника для ліквідації стихійного сміттєзвалища біля мулових майданчиків ЛМКП"Львівводоканал", на території прилеглій до вулиці Пластової, Мікрорайону Кривчиці, м.Львова.

Пустомитівська районна державна адміністрація через тендер шукає підрядника для ліквідації стихійного сміттєзвалища біля мулових майданчиків ЛМКП”Львівводоканал”, на території прилеглій до вулиці Пластової, Мікрорайону Кривчиці, м.Львова.

Про це йдеться в тендері розміщеному Пустомитівською РДА на порталі Prozorro.

Як йдеться у тендерній документації, на ліквідацію несанкціонованого сміттєзвалища на території Лисиничівської сільської ради, прилеглій до вулиці Пластової, Мікрорайону Кривчиці, м.Львова, передбачено 50 тисяч гривень.

Роботи повинні бути виконанні протягом 2 серпня – 30 вересня 2018 року. «Ліквідація стихійного сміттєзвалища орієнтовною площею 1800 метрів квадратних», – йдеться в технічному завдані.

Варто зазначити, як йдеться у зверненні від 17 червня 2018 року, розміщеного на інтерактивній мапі Міністерства екології та природних ресурсів України, «На території здійснюється систематичне вивезення та спалювання сміття (викорчованих пнів, будівельного та побутового сміття) в безпосередній близькості до житлової забудови, що негативно впливає як на навколишнє природне середовище, так і на здоров’я людей, які живуть поблизу».

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі