Для Шевченківської та Залізничної РА придбають автомобіль за 500 тисяч

Купуватимуть автомобіль для департаменту гуманітарної політики Шевченківської та Залізничної районних адміністрацій. 

Купуватимуть автомобіль для департаменту гуманітарної політики Шевченківської та Залізничної районних адміністрацій.

Відповідний тендер опублікований на порталі Prozorro.

На порталі публічних закупівель виставили тендер на придбання для двох РА Львова легкового автомобіля, очікувана вартість якого становить 500 тисяч гривень. Варто зауважити, що закупівля відбуватиметься відповідно до затвердженого рішення виконавчого комітету ЛМР від 13 березня 2020 року.

У технічному завданні зазначено, що це має бути Citroen NEW BERLINGO L2 HDi 92 MКППFeel або еквівалент. Автомобіль має мати турбінний дизельний двигун, електронну систему стабілізації, систему кріплення дитячих автокрісел, підігрів передніх сидінь та сидіння водія підвищеного комфорту. Товар, що пропонується учасником, повинен бути новим (таким, що не був у користуванні та не експлуатувався на виставках та тест-драйвах), технічно справним та виготовленим не раніше вересня 2019 року.

Варто зауважити, що гарантійний строк експлуатації автомобіля повинен становити не менше 3  років або 100000 км пробігу.

Додамо, що підрядник, якого буде визначено 30 березня, має надати легковий автомобіль замовнику до 30 травня.

Нагадаємо, раніше ІА Вежа повідомляла, що для закладів дошкільної освіти Галицько-Франківського відділу освіти придбають легковий автомобіль. Зауважимо, що переможцем тендеру став ТОВ “НІКО-ЗАХІД”, який запропонував ціну на тисячу менше очікуваної – 499 тисяч гривень. Згідно з порталом YouControl компанія на ринку працює понад 10 років і в основному займається торгівлею автомобілями та легковими автотранспортними засобами.

Читайте нас у Telegram.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі