Для сільгоспвиробників області розробили дорожні карти щодо можливостей отримання фінансової підтримки

На реалізацію програми фінансової підтримки виділили 5,9 млрд грн.

Цьогоріч розпочалась реалізація державної програми підтримки агропромислового виробництва, на реалізацію якої виділили 5,9 млрд грн. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації.

Відтак з метою належної реалізації програм підтримки агропромислового комплексу за рахунок коштів Державного бюджету України та інформування і участі сільськогосподарських виробників області в програмах департамент розробив дорожні карти.

Ознайомитися з дорожніми картами можна на офіційному веб – сайті Львівської ОДА за посиланням та на сторінці «Департамент агропромислового розвитку» соціальної мережі Facebook.

У дорожніх  картах зазначено покроковий механізм отримання аграріями області фінансової підтримки для  розвитку  бізнесу, зокрема в галузі рослинництва, тваринництва та оновлення технічної бази, розвитку сільськогосподарської кооперації, підтримка фермерських господарств  та інші.

Нагадаємо, у Львівській області на 2019 рік у межах програми передбачено 20,6 мільйонів гривень на підтримку сільськогосподарських товаровиробників.

Уже традиційні напрями підтримки Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва у Львівській області на 2016-2020 роки, такі як відшкодування відсотків за залученими кредитами, надання пільгових кредитів на реалізацію бізнес-планів, дотацію на заходи з збереження і відтворення родючості грунтів у 2019 році розширено новими напрямами підтримки. Зокрема передбачено підтримку для суб’єктів господарювання у сфері органічного виробництва, бджільництва, рибництва.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі