Для Сокаля розроблять історико-архітектурний опорний план міста

Ціна проєкту - понад 400 тис. гривень.

До кінця 2020 року розроблять історико-архітектурний опорний план міста Сокаль, що на Львівщині з метою відображення поточної ситуації та актуальних відомостей щодо об’єктів культурної спадщини на території міста.

Відповідний тендер розміщено на сайті публічних закупівель Prozorro.

Проєкт сприятиме приведенню міста у відповідність до вимог чинного законодавства та відновлення об’єктів, що знаходяться в не належному чи аварійному стані.

Згідно з технічним завданням, опублікованим у тендерній документації, підрядник проведе аналіз історичних та картографічних матеріалів щодо розвитку планувальної структури та забудови Сокаля, відбудуться натуральні обстеження території в адміністративних межах міста з урахуванням його територіального розвитку відповідно до генплану стосовно аналізу природніх особливостей, існуючої структури міста, поверхонь забудови, стильових ознак, композиції архітектурних надбань тощо.

У результаті цього будуть виконані угазальнені оцінки спадщини міста, визначення сучасного стану та цінності, а також виготовлено текстові та графічні матеріали проєкту.

Зазначимо, замовник, Виконавчий комітет Сокальської міської ради, надасть всі необхідні матеріали для перспективи.

Тендерні пропозиції можна подавати до 12 вересня включно, а визначення переможця аукціону відбудеться наступного дня, 13 вересня 2019 року.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі