До 15 вересня триває подача проектів на цьогорічний громадський бюджет міста Львова

Від 15 серпня до 15 вересня триває подача проектів на бюджет міських ініціатив.

До 15 вересня триває подача проектів на цьогорічний громадський бюджет міста Львова

Про це повідомили на сайті Громадського бюджету.

Як зазначено, цьогорічний відбір ініціатив проходитиме 5 етапів: подання – розгляд і доопрацювання – голосування – оголошення переможців – планування і реалізація. Початковий етап триватиме до 15 вересня включно. Наступний етап триватиме від 1 до 15 листопада. Згодом – до 1 грудня –  мають бути оголошені переможці, і впродовж року проект буде реалізований.

Для того, щоб взяти участь, автору необхідно залишити проектну заявку в електронному вигляді або у пунктах супроводу бюджету участі.

Автори проекту наголошують, що голосування відбувається прозоро, а втілення задумки в життя буде можливим вже наступного року.

Під час зустрічі-консультації завідувач сектору громадських слухань відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» ЛМР Дзвенислава Челепіс наголосила на тому, що громадський бюджет – це можливість мешканців створити інфраструктурний проект, який би стосувався певної території і був спрямований на покращення інфраструктури.

Додає, що кожен мешканець Львова може запропонувати свою ідею – що саме потрібно створити або змінити у місті. Бюджет міських ініціатив дозволяє мешканцю взяти участь в тому, як і де бюджетні кошти можуть використовуватися для поліпшення життя міста.

Звернемо вагу, що у 2018 році депутатами міської ради було внесено ряд змін до Положення про громадський бюджет. Згідно рішення, реконструкція чи ремонт дитячих та спортивних ігрових майданчиків на території м. Львова в рамках проекту можливі лише за адресами, передбаченими схемою розміщення дитячих та спортивних ігрових майданчиків. Мешканцям, які планують подавати такі проекти необхідно ознайомитись з схемою розміщення дитячих та спортивних ігрових майданчиків та обрати саме ту адресу, яка найкраще підходить для їхнього проекту.

Проекти, які найбільше підтримають мешканці, будуть реалізовані з бюджету мiста.

На сьогодні в межах міста ініціатори вже подали 14 заявок на участь на суму 9,7 млн грн. Серед них реконструкції спортивних та дитячих майданчиків, модернізація кисневої системи для реанімації новонароджених, заміна старого асфальтового покриття у школі та створення відпочинково – спортивного простору в Рясне-1.

Нагадаємо, минуло року було подано 294 проекти на суму 235 млн грн. Переможцями у голосування стали 38 проектів, 6 з яких вже реалізовані, решта – в процесі реалізації. Загальні витрати з державного бюджету склали 25,7 млн грн.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі