До Держгеокадастру внесли відомості про 33 тис. новосформованих земельних ділянок

За тиждень внесено відомості Державного земельного кадастру про 33,9 тис. новосформованих земельних ділянок площею 82,2 тис. га.

Станом на 9 грудня 2019 року до Державного земельного кадастру внесено відомості про 20,9 млн земельних ділянок загальною площею 43,8 млн га, зокрема, 14,0 млн земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 30,6 млн га.

Про це повідомляє пресслужба Держгеокадастру.

Триває процес внесення відомостей до Державного земельного кадастру щодо адміністративно-територіальних одиниць: станом на 9 грудня 2019 року із загальної кількості населених пунктів на території України за заявами органів місцевого самоврядування внесено відомості про межі 5 250 адміністративно-територіальних одиниць (за останній тиждень – 88) та нормативну грошову оцінку 2 391 населених пунктів (за останній тиждень – 48).

Окрім цього, за минулий тиждень до державних кадастрових реєстраторів надійшло 43,6 тис. заяв про реєстрацію земельних ділянок (зокрема новосформованих, утворених у результаті поділу, об’єднання та встановлення або відновлення меж). За результатами їхнього розгляду зареєстровано 35,8 тис. земельних ділянок, серед яких35,8 тис. заяв, сформованих сертифікованими інженерами-землевпорядниками в режимі онлайн, за результатами розгляду яких зареєстровано 29,5 тис. земельних ділянок.

Загалом головними управліннями Держгеокадастру за період з 28 листопада по 9 грудня 2019 року через ЦНАПи видано 18,2 тис. витягів, зокрема 7,0 тис. витягів, замовлених на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.

Читайте нас у Telegram

категорії
Суспільство

Публікації по темі