До кінця року Львів виставить на «Prozorro» ще 6 об’єктів комунальної власності

Львів став лідером серед усіх міст України за кількістю продажів в системі «ProZorro».

Вже відбулось 103 аукціони в системі «ProZorro.Продажі», які дали змогу отримати 102 мільйонів гривень.

Про це інформує прес-служба Львівської міської ради (ЛМР).

Як інформують в міському управлінні комунальної власності, до кінця року планують провести аукціони ще по 6 об’єктах.

«Аукціони, які заплановані ще до кінця року, — це шість об’єктів. З них найцікавішим об’єктом 2018 року буде об’єкт на пл. Ринок, 12−13 — цей аукціон відбудеться 10 грудня. Це 1-й поверх, площею 72,9 кв. м. Думаю, він продасться за дуже хорошою ціною, тому що це площа Ринок, невелика площа приміщення, і воно є в дуже доброму стані», — зазначила Інна Свистун, начальник управління комунальної власності ЛМР.

Зазначимо, що з кінця серпня, відколи в Україні почали продавати державне та комунальне майно через електронні торги в системі «Prozorro», по всій країні уже відбулось понад 746 аукціонів, з них у Львові — 103. Вони принесли своїм організаторам 450 млн грн., і з них ¼ від цих продажів по всій Україні отримано у Львові — 102 млн грн. Львів став лідером серед усіх міст України за кількістю продажів в системі «ProZorro».

Нагадаємо, 6 грудня повідомляли, що Державна служба геології та надр України опублікувала в системі Prozorro.Продажі перші 10 лотів, які згодом будуть виставлені на відкритих аукціонах.

Це експериментальний проект, який буде тривати до 1 грудня 2019 року, після чого Держгеонадра має надати пропозиції щодо подальшого розвитку проекту.

Згідно з умовами пілотного проекту, участь у аукціонах зможуть взяти тільки ті компанії, які вже мають реєстрацію в Україні. Заяву на участь в аукціоні можна подати протягом 90 календарних днів.

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі