До кінця року в “Львівводоканалі” переоснащать понад 40 станцій

Переоснащення до кінця року мають здійснити на об'єктах воводіведення та водопостачання на 41 станції по всіх районах Львову.

ЛКП “Львіводоконал” став замовником проєктно-вишикувальних робіт, техніко-економічного обґрунтування та консультаційних послуг щодо модернізації, автоматизації та диспетчеризації насосних станцій водопостачання та водовідведення.

Відповідний тендер опубліковано сьогодні, 8 жовтня, на сайті публічних закупівель Prozorro, а вартість здійснення робіт визначили суму в понад 900 тис. гривень.

Зазначимо, переоснащення до кінця року мають здійснити на об’єктах воводіведення та водопостачання на 41 станції по всіх районах Львову.

Зокрема, модернізації зазнають водонапірні насосні станції “Воля Добростанська”, “Великополе”, “Зарудці”, “Збоїще”, “Винники”, “Старе Село”, “Сихів”. “Миколаїв”, “Янівське”, “Рясне-2”, “Страдч” та інші.

Щодо каналізаційно насосних станцій, то до проєктно-вишикувальних робіт належить 15 об’єктів. Серед них КНС РНС – 5 «Хуторівка», “Медової Печери”, “Брюховичі”, “Лапаївка”, “Тракт Глинянський”, “Білогорща” тощо.

Так, згідно з технічним завданням, оприлюдненим у тендерній документації, підрядник виконає аналіз наявної в планово-технічному відділі ЛКП “Львоводоканал” інженерної інформації щодо водонапірних-  та каналізаційно-насосних станцій та проведе аудит наявного обладнання тощо.

Окрім цього, здійснить аналіз з модернізації та оптимізації внутрішніх трупопроводів 41 станції, підпорядкованій “Львоводоканалу”, оформить звіт стосовно стану приміщень, оптимізації електротехнічного обладнання та засобів оптимізації, зважаючи на попередню перевірку наявного електрообладнання.

Також, підрядник проаналізує та модернізує систему моніторингу та управління насосним обладнанням ВНС та КНС, та втановить оновлену пожежну безпеку, охоронну сигналізацію та відеоспостереження на всіх існуючих об’єктах.

У разі необхідності буде здійснено ремонтні роботи на станціях, що потребують втручання будівельних робіт.

Зауважимо, насамкінець розроблять технічно-економічне обґрунтування на базі попередніх звітностей, аби розрахувати економічну ефективність проєкту.

Відтак, ЛКПКП “Львіводоканал” надасть всю наявну інженерну інформацію стосовно гідравлічних схем  рубопроводів, схем живлення електрообладнання, паспорти насосних станцій, журнали реєстрацій показників роботи відповідного обладнання, а також надасть консультацію підряднику щодо необхідної виробничої потужності, гідравлічного напору, режимів роботи насосного обладнання, графіів наватажень, ступенів резервування станції тощо.

Зазначимо, аудит насосного обладнання проведуть зважаючи на об’єм перекачуваної рідини, різницю тиску на вході та виході насосу і спожиток електроенергії

Додамо, проєктом передбачено виконання робіт до 31 грудня 2019 року включно, а розіграш відбудеться після 15 жовтня відповідно.

Нагадаємо, до кінця року у Львові відбудеться масштабна реконструкція мереж водопроводу та каналізації по вул. Шеремети, а також, переоснащать водонапірно-каналізаційну мережу району по вул. Металістів.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі