До кінця січня на трамвайних маршрутах курсуватимуть ще 15 «берлінських» вагонів

Десять вагонів із цієї партії тривалий час вже успішно курсують на трамвайному маршруті № 3.

До виїзду на маршрут повністю готові 12 трамваїв із закуплених впродовж літа-осені 2018 року 30 вагонів Tatra KT4DM.

Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

Зазначено, що десять вагонів із цієї партії тривалий час вже успішно курсують на трамвайному маршруті № 3. А до кінця січня, відповідно до попередньо узгодженого плану, на лінії мають працювати 15 вагонів.

Для того, щоб вивести «берлінський» вагон на маршрут, необхідно переобладнати його візкову базу на відповідну до метрової львівської колії та отримати українську сертифікацію. У середньому на підготовку одного вагона необхідно близько 30 робочих днів. Одночасно до випуску готують кілька вагонів.

Нагадаємо, раніше інформували про те, що ЛКП «Львівелектротранс» заплатить за переобладнання трамваїв 5 мільйонів 805 тисяч гривень. Але до кінця року вони вже курсуватимуть містом.

Цьогоріч “Львівелектротранс” закупив y Берліну 30 вживаних трамваїв за 800 тисяч євро, проте вони виявились неадаптованими до транспортної системи Львова. За словами Андрія Білого, заступника директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, Львів закупив саме трамваї КТ4 з візками для широких колій, адже наш персонал їх вміє обслуговувати та знайомий з їх механікою, а ціна адаптації трамваїв до транспортної системи міста залишається виправданою.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі